Захист навчально-польової практики з основ природознавства та краєзнавства групи ПО-24

Сьогодні, 7 червня, у студенток групи ПО-24 відбувся захист навчально-польової практики з основ природознавства та краєзнавства. На події була присутня Чупровська Марта Ярославівна, яка побажала студентам успіху у захисті практики. Хочемо виразити свою подяку викладачу-методисту Стамбульській Тетяні Ігорівні, яка супроводжувала нас та надавала методичні рекомендації. Надзвичайно швидко пролетів дуже цікавий та інформаційно насичений тиждень. У ході практики ми закріпили теоритичні знання з даної дисципліни, ознайомились з видовим складом рослин і тварин свого краю, що ростуть та живуть у різних екологічних умовах, удосконалили навички щодо визначення і розпізнавання їх у природі. Здобуті знання є дуже цінними, а враження тільки позитивними.

Софія Бурдуланюк, студентка групи ПО-24