Відновлення освітнього процесу

Шановні викладачі і студенти! Дорога коледжівська родино! Настав важкий час випробувань для всіх і кожного з нас. Сьогодні кожен захищає країну на своєму фронті – хтось зі зброєю в руках, а хтось допомогаючи співвітчизникам.
Ракетними ударами було пошкоджено (знищено) велику кількість навчальних закладів. Але ми – українці, незламний народ з світлим розумом, не дамо зруйнувати науку!
У нашому регіоні сьогодні розпочинається дистанційне навчання у школах, коледжах та вишах. Освітній процес організовують таким чином, щоб охопити мешканців області та тих, хто виїхав за кордон чи переїхав із інших областей. Це теж важливо і потрібно: дати ворогу зрозуміти, що життя на вільних від рашистського окупанта територіях не завмерло, що тил живе і працює у звичному режимі. Що ми настільки впевнені в собі і в наших ЗСУ, що під носом у агресора вчимося і здобуваємо фах.
Наші студенти зараз гартуються як гідні громадяни і цілісні особистості!
Разом до перемоги! Все буде Україна! СЛАВА УКРАЇНІ!