Настановчий інструктаж щодо навчальної практики студентів 2-го курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

24 грудня 2021 року відбувся настановчий інструктаж перед виходом на навчальну практику  студентів 2 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа». З вітальним словом виступила заступник директора з навчально-виробничої роботи  Марта Ярославівна Чупровська, яка ознайомила студентів із наказом щодо організації та проведення практики та базами практики.

Керівник практики від коледжу, Макисим’юк Наталія Миколаївна,  ознайомила студентів із методичними рекомендаціями та програмою навчальної практики, а також ознайомила студентів із документами, які повинні бути сформовані та подані на захисті практики. Також був проведений вступний інструктаж з техніки безпеки та цільовий інструктаж з безпеки життєдіяльності в умовах карантину.