Сьогодні студенти Івано-Франківського фахового коледжу також відвідали відкриття виставки «Митці Прикарпаття. ХХ-ХХІ століття», що відбулася у картинній галереї Прикарпатського університету. Було представлено багато творчих робіт відомих митців Прикарпаття, викладачів та студентів Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
Студенти залишилися задоволеними та натхненними!!!
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2021/12/IMG_0044-1024x768.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2021/12/IMG_0045-768x1024.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2021/12/IMG_0046-1024x768.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2021/12/IMG_0047-1024x768.jpg)