Буктрейлер як засіб популяризації казки

17 грудня відбулося останнє заняття з навчальної дисципліни «Література для дітей дошкільного віку» у групі ДО-32. Під керівництвом Марти Ярославівни Чупровської студенти вивчали твори українських та зарубіжних авторів які пишуть казки, вірші та оповідання для наймолодших.
Кожен дорослий повинен вміти дивитись на світ дитячими очима, саме казка стає в нагоді якщо потрібно зрозуміти дитину та знайти з нею спільну мову. Задля залучення дітей та дорослих до прочитання дитячих творів студенти підготували буктрейлери до казок які вивчали.
То ж запрошуємо до перегляду буктрейлерів до казок: «Аліса в країні чудес» Льюїса Керрола, «Хуха-Моховинка» Василя Короліва-Старіва, «Цар Плаксій та Лоскотон» Василя Симоненка