Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника – це заклад, де створені сприятливі умови для гармонійного розвитку особистості. Це навчання, практика, конференції, спорт, екскурсії, благодійні акції, міжнародна співпраця, флешмоби. Це студентський гуртожиток і стипендія. Щоб стати частинкою найбільшого коледжу в нашій області, вступай до нас! Реєструйся на онлайн-захід за поданою формою https://forms.gle/oP6i2jvcdmhKhJKW6
Онлайн-захід “Презентація Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника”
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2021/11/photo5222393934167259263-1024x723.jpg)