«Моя мова – мій код»

Сьогодні, 9 листопада, студенти спеціальностей «Дошкільна освіта», «Право» та «Туризм» разом з викладачкою Гавадзин Оксаною Ярославівною відзначили День української писемності та мови.

Мова − це духовне джерело життя, це безцінний скарб, яким нагородив нас Господь. Наша мова втілює в собі український характер, пам’ять, історію та душевну міць, звичаї і традиції, розум і багатющий досвід поколінь, ніжну красу і силу людської душі.

Як чудово, коли народ зберігає свою мову. Адже мова − це показник існування нації. Поки існує мова, існує народ.

День української писемності та мови став святом, яке гуртує усіх нас на шляху відродження духовності, зміцнення державності, формування громадянського світогляду.

Студенти активно, з великою охотою приєдналися до флешмобу-вітання «Моя мова – мій код». Звучали поезії, пісні, вислови видатних особистостей про мову. Учасники згадали доробок мовознавців О. Потебні, Є. Тимченка, А. Кримського, Л. Булаховського, О. Мельничука та багатьох інших, які зробили вагомий внесок у дослідженні української мови.