В рамках відзначення 150-річчя з дня народження В. Стефаника, 11.05.2021 р. в Івано-Франківському коледжі відбувся Конкурс історичних проектів “Історичний портрет Василя Стефаника (1871-1936): «Я свою душу пустив у душу народу і там почорнів з розпуки…»”. На якому студенти першого курсу спеціальностей “Дошкільна освіта”, “Прикладна математика” та “Туризм” мали змогу виступити і представити свою творчу роботу. Загалом було представлено 31 проєкт в 5 номінаціях. Переможцями стали Никорак Ірина, Герцяк Софія, Сем’янків Іван, Любінець Вероніка та Опар Юлія, Поп’юк Денис, Войнарович Оксана, Рущак Андріана. Дуже дякуємо викладачу-організатору Надурак Наталії Миколаївні за чудову прес-конференцію! Було приємно слухати і дізнаватися,обмінюватися думками про нашого патрона. Зрозуміти його життєвий шлях на історичному тлі епохи. Можна з впевненістю сказати, що твори Василя Стефаника, написані кров’ю серця й великим талантом, стали окрасою не лише української, а й світової літератури. Письменник хотів бачити свій край вільним, щасливим, і своєю творчістю наближав цей час. Потрібно гордитися і пишатися такою людиною! Тож навчаймося у нашого генія ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА і будьмо талановиті й діяльні як він! (Підготувала відгук студентка ДО-12 Маргарита Катівчук)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2021/05/unnamed-1-300x168.png)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2021/05/unnamed-300x168.png)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2021/05/Знiмок_екрана__о_09.48.15-300x169.png)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2021/05/Знiмок_екрана__о_09.39.35-300x169.png)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2021/05/Знiмок_екрана__о_09.36.15-300x169.png)