ЗАСІДАННЯ АТЕСТАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ КОЛЕДЖУ

25 березня 2021 року, у відповідності до Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом МОН України від 10 жовтня 2010 року № 930 (із змінами, затвердженими наказом МОН України від 08 серпня 2013 року № 1135), Положення про атестацію педагогічних працівників ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», затвердженого наказом ректора університету від 26.09.2014 pоку №580, Положення про атестацію педагогічних працівників Івано-Франківського фахового коледжу, затвердженого Педагогічною радою (Протокол №1 від 31.08.2020 року), наказу  ректора університету від 08.10.2020 pоку №578 «Про атестаційну комісію Івано-Франківського фахового коледжу», відбулося онлайн-засідання Атестаційної комісії  Івано-Франківського фахового коледжу.

Очолили засідання голова атестаційної комісії, проректор з науково-педагогічної роботи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, доктор педагогічних наук, професор Г.Й. Михайлишин та директор коледжу, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, кандидат філософських наук, доцент Ю.М. Москаленко.

По завершенні доповідей викладачів, котрі атестуються у 2021 році, членами Атестаційної комісії проведено узагальнення досвіду роботи педагогів та,  у відповідності до вимог Типового положення про атестацію педагогічних працівників, здійснено голосування.

На підставі ухвали Атестаційної комісії Івано-Франківського фахового коледжу (Протокол №3 від 25.03.2021 року) секретареві комісії, методисту, спеціалісту вищої категорії Л.М. Ликтей доручено упорядкувати атестаційні матеріали та до 05.04.2021 року подати пакети документів до Відділу кадрів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА.