28 грудня 2020 року в Івано-Франківському фаховому коледжі на другому курсі за спеціальністю «Туризм» проведено захист навчальної практики. Навчальна практика відбувалася в онлайн-форматі з 21по 27 грудня 2020 року на базі туристичної агенції «Сузір’я» (м.Івано-Франківськ). Студенти на захист практики підготували цікаві презентації про курорти України і світу. У своїх проектах подали комплексну оцінку і аналіз курортів, їх рекреаційні особливості, особливості пам’яток культури і архітектури, проаналізували туристичні послуги і розваги, які декларують на цих курортах.
Захист матеріалів навчальної практики на спеціальності «Туризм»
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2020/12/головна-1024x576.jpg)