Вітаємо з ювілеєм директора коледжу!!!

Шановний Юрію Михайловичу!

Від усієї освітянської родини коледжу прийміть щиросердні, сповнені людської шани і поваги вітання з нагоди поважного ювілею! Ми пишаємося тим, що нам випала можливість працювати з Вами і досягати професійних висот. Ваша багаторічна послідовна та натхненна діяльність принесли віру в себе багатьом людям: студентам, педагогам, молодим та досвідченим науковцям.

Під Вашим керівництвом коледж став одним із провідних закладів освіти. Ваші знання, талант організатора, невичерпна енергія, прагнення досягти досконалості у всьому, високе почуття відповідальності є прикладом для нас усіх. Глибоку повагу і захоплення викликають Ваш багатий досвід, активна життєва позиція та принциповість. Ви не тільки своє серце, а й усе свідоме життя віддали освіті, науці, педагогіці. Ваша життєва мудрість, справедливість і гострий розум стали запорукою поваги серед усієї університетської спільноти. Не зважаючи на всі виклики сьогодення, Ви завжди перебуваєте на крок попереду, будуючи чітку стратегію поступу Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Хай зірка удачі перемог Вам принесе, любов подарує щастя в кожному дні, а найсміливіші мрії неодмінно втіляться в життя! Здоров’я Вам міцного!

Хай Господь береже Вас і подарує многії і благії літа!