Традиційно, в кінці семестру та в рамках проведення “тематичного тижня дизайну”, в коледжі проводяться огляди семестрових робіт студентів 1-4 курсів. Дистанційне навчання та проведення занять онлайн дає можливість провести огляд також он лайн. В п’ятницю, 18 грудня, студенти 2-ого курсу представили свої семестрові роботи з дисципліни “Живопис”. На фото представлені роботи кращих студентів.
Огляд семестрових робіт студентів 2 курсу з навчальної дисципліни “Живопис”.
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2020/12/зображення_viber_2020-12-02_12-15-44-1-1-1006x1024.jpg)