Вихователь — людина двох професій: педагог та актор

Думку про те, що професію вихователя можна порівнювати з фахом актора підтвердило нещодавно проведене залікове заняття з навчальної дисципліни «Культура мовлення та виразне читання» для студентів 3 курсу спеціальності «Дошкільна освіта» (викладач: Чупровська М.Я.). Онлайн-зустріч відбулася за участі заслуженої акторки України Галини Баранкевич. З «перших вуст» відомої особистості студенти мали змогу почути відовіді на запитання щодо керування своїми емоціями, мімікою, жестами, дізнатися про важливість формування техніки та культури мовлення, володіння технологіями мовлення. Присутні  спробували у форматі «онлайн-унісон» відтворити артикуляційні вправи.

А на завершення заняття всі прийшли до висновку, що поняття використання елементів театральної творчості у діяльності дошкільного педагога й оволодіння ним певними акторськими вміннями є актуальним. Поставлений голос, добре розвинене мовлення, природні й невимушені жести, висока комунікативна культура визначають успішність здійснюваного освітнього процесу.  Для того, щоб робити це професійно, важливо працювати і вдосконалюватися щодня

.