Добрий день шановні студенти!

Ви можете переглянути списки рекомендованих. Хто не знайшов себе у списках рекомендованих, не хвилюйтесь додаткові списки будуть опубліковані з 10 вересня. Вам перетелефонує профорг!
Як проходитиме поселення ?
1) КОЖНОМУ ОКРЕМО профорг надішле силку входу в ел.кабінет, ви вводите свій логін і пароль (пароль будь-який)
2) кидаєте туди всі документи(флюорографію паспорт 2 сторони, прописка!, ідентифікаційний код, чек про оплату, фотографію)
3) Після того як кинули, приїжджаєте до Івано-Франківська, в 104а аудиторію (центральний корпус)
ПОТРІБНО МАТИ З СОБОЮ:
– 2 фотки 3х4
– 2 чеки(оригінал і копія)
– договір!!!!(він буде в ел.кабінеті, вам необхідно буде його видрукувати)
4) Взявши перепустку у 104а, йдете до коменданта і він вас реєструє в базі, підписує перепустку і ви поселені.

?ОПЛАТА
3920грн за 10 місяців проживання
Не оплачують сироти!(з собою мати підтвердження пільги)
50% оплати (1960грн) – студенти у яких батьки були чи є у АТО.
РЕКВІЗИТИ БУДУТЬ В ЕЛЕКТРОННИХ КАБІНЕТАХ.

? ПРОПИСКА
Ті, хто не прописані, приїжджаєте в Івано-Франківськ, з паспортом і припискою і йдете до ПАСПОРТИСТКИ, вона знаходиться в 1 гуртожитку, Дорошенка 22А

? Хто має флюорогафію і всі документи і ви їх загрузили у кабінети приїжджаєте 28.08 та 31.08 поселятись, з 09:00 – 18:00

? ФЛЮОРОГРАФІЯ
Хто має можливість – робите, хто – ні, робите в перші дні проживання, але попереджаєте про це коменданта, коли будете в нього.

? Обов’язково МАСКИ І ДИСТАНЦІЯ

Список 1 курс (1)

Список 1 курс додаток (1)

Список рекомендованих ІФК 2020 (1)