Чер
26
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2020/06/Презентация1-1-2.jpg)
Івано-Франківський фаховий коледж
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Дотримання санітарних умов під час пандемії одне з найважливіших правил для безпеки наших абітурієнтів та їх батьків! Відвідуючи приймальну комісію коледжу, ви повині бути в цьому впевнені! 1. На вході проводиться температурний скрінінг всіх працівників і абітурієнтів. 2. Всі працівники Читати далі