НАУКОВА СПІВПРАЦЯ З АМЕРИКАНСЬКИМИ ПСИХОЛОГАМИ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

Сьогодні в Івано-Франківському коледжі ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» відбулася робоча підсумкова зустріч із головою Ради директорів програми «Character International, Inc» Бобом Бьорклом та директором програми Чарльзом Ландретом у зв’язку із завершенням терміну угоди про співпрацю у сфері освіти між нашим навчальним закладом та Інститутом виховання характеру дитини (місто Даллас, штат Техас, США).

Директор коледжу, кандидат філософських наук, професор Москаленко Юрій Михайлович виступив з доповіддю, у якій йшлося про результати п’ятирічної співпраці.

Заступник директора коледжу, кандидат педагогічних наук Нестеренко Світлана Василівна відзначила високу професійну педагогічну майстерність тренерів програми «Character International, Inc» Джона Кука та Девіда Глесона, які самовіддано працюють зі студентами коледжу.

Завідувач творчої лабораторії, кандидат педагогічних наук, викладач психології, арт-терапевт  Максимчук Ганна Миколаївна прозвітувала про реалізацію основних завдань програми та методичне забезпечення основних модулів навчання: «Виховання характеру дітей», «Конфлікти. Стратегії, способи виходу із конфліктних ситуацій» та «Лідерство».

Боб Бьоркл висловив задоволення результатами співпраці між Інститутом виховання характеру дитини та Івано-Франківським коледжем, зокрема, створення Творчої лабораторії та її діяльності, відзначив актуальність офіційної веб-сторінки лабораторії на сайті коледжу.

Чарльз Ландрет запропонував продовжити роботу щодо наповнення змісту  новітніми технологіями навчання і виховання з використанням сучасного обладнання.

Анна Довженко, всеукраїнський координатор програми, запропонувала використання нових комунікаційних засобів для співпраці.

У результаті обговорення питань прийнято рішення про продовження договору співпраці на наступні 5 років, проведення чергових сесій для навчання студентів коледжу, організацію Другої міжнародної науково-практичної конференції «Формування характеру особистості в умовах трансформації суспільства» упродовж першого тижня квітня 2020 року.