З метою подальшого підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання, 21 травня на базі Івано-Франківського музичного училища імені Дениса Січинського відбувся II етап обласної олімпіади з хімії серед студентів закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку молодших спеціалістів. У II етапі Олімпіади взяли участь представники 23 освітніх закладів.
За результатами II етапу олімпіади І місце посіла студентка спеціальності «Початкова освіта» Івано-Франківського коледжу ДВНЗ Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» Рубаняк Оксана Володимирівна. Викладач – Петращук Оксана Петрівна. І студентка, і викладач нагороджені грамотами.
Підсумки проведення II етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2019/05/60839479_2234023306912018_3612360520079769600_n.jpg)