Український Єрусалим

Студенти групи ПО-12 спеціальності «Початкова освіта» здійснили екскурсійну поїздку до Зарваниці разом із протоієреєм Святославом Жаб’юком та куратором групи Наталією Василівною Гой. Зарваниця вважається однією із найбільших святинь не лише України, але й Європи. Проща до Зарваниці є дуже важливою для кожного християнина, особливо в цей час, оскільки всі прочани моляться не лише у власних наміреннях, але й моляться за Україну та за мир на нашій землі. Саме таку можливість мали студенти групи ПО-12. У церкві Пресвятої Євхаристії паломники відбули Святу Літургію, відвідали собор Зарваницької Матері Божої.

Найбільше вразив студентів Український Єрусалим. Це особливе місце надзвичайної краси та єдності з Богом. До унікального комплексу культових споруд Святої Землі, будівництво якого розпочалося влітку 2014 року, увійшли копія Гробу Господнього, Голгофа – гора, на якій розіп’яли Ісуса Христа, Оливний сад, де Ісус молився перед арештом, Сходи Покаяння (Святі сходи), якими Ісус Христос підіймався на суд до Пилата, купіль Ветезда, де оздоровлювалися хворі, Левові (Ліонські) ворота та Вежа Давида. Немає в Україні кращого місця, де вперше в історії нашої землі споруджений Український Єрусалим,  ніж у Зарваниці.

Підготувала студентка групи ПО-12 Вікторія Гуменяк