СЕКЦІЙНЕ ЗАСІДАННЯ ЗВІТНОЇ НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ СТУДЕНТІВ ВІДДІЛЕННЯ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

19 квітня 2018 року в рамках проведення Тижня науки в Івано-Франківському коледжі відбулася звітна наукова конференція студентів секції спеціальності «Дошкільна освіта» з проблеми «Перспективи розвитку дошкільної освіти: теорія і практика».
У роботі конференції взяли участь викладачі, наукові керівники студентів: завідувач відділення, спеціаліст вищої категорії О.М.СИДОРУК, викладач-методист, спеціаліст вищої категорії О.Д.СЕЛЕПІЙ, спеціаліст Т.Ю.ДАНІВ, спеціаліст Н.Ю.НИКОРАК, спеціаліст ІІ категорії С.М.СИДОРІВ, кандидат педагогічних наук, доцент, спеціаліст вищої категорії Л.І.БЕРЕЗОВСЬКА, кандидат педагогічних наук, доцент, спеціаліст вищої категорії І.Б.БАЙ, спеціаліст вищої категорії О.І.ГУРЕЙ.
Завершилась робота конференції обговоренням й аналізом поставлених питань та підведенням підсумків.