В Івано-Франківському коледжі розпочався «Тиждень науки»

16 квітня в коледжі розпочався «Тиждень науки». У рамках програми заходів відбулося відкриття звітної наукової конференції студентів за 2017 рік. Директор коледжу, професор Юрій Москаленко, відкриваючи роботу конференції, привітав учасників та побажав усім плідної праці. Роботу пленарного засідання розпочав професор університету Сергій Адамович, який виступив із доповіддю «Список Шиндлера». Приємним моментом роботи конференції було нагородження. Директор коледжу Юрій Москаленко відзначив студентів коледжу, які стали у 2017 році переможцями наукових студентських конференцій та конкурсів науково-дослідних робіт МАН. Також Подяками були нагороджені наукові керівники. Зазначимо, що звітні наукові конференції студентів Івано-Франківського коледжу проводяться щорічно, починаючи з 2015 року. «Тиждень науки» в коледжі триватиме до 20 квітня. У рамках програми заходів відбудуться заняття в секціях, підсекціях та підведення підсумків.

Підготувала
Студентка 4 курсу