Моделювання в хімії

Справжній парад молекул можна було спостерігати з 26 березня по 10 квітня в нашому коледжі. Викладач хімії (циклова комісія природничо-наукової підготовки), Петращук Оксана Петрівна проводила конкурс «Моделювання в хімії», серед студентів першого курсу. До цього конкурсу долучилися студенти спеціальностей «Початкова освіта», «Дошкільна освіта», «Дизайн», «Прикладна математика». Студенти з цікавістю поставились до конкурсу. Використовувався різноманітний матеріал: папір, пластик, тканини, нитки та інше щоб виготовити різні схеми молекул органічних та неорганічних сполук. Деякі молекули дуже оригінальні, так студенти проявили свої вміння та фантазію. Найкращі роботи будуть виставлені для загального огляду під час проведення тижня циклової комісії.