Відкриття анотаційної дошки Патріархові УАПЦ Мстиславу Скрипнику

10 квітня 2018 р. студенти відділення дошкільної освіти Івано-Франківського коледжу ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», викладачі взяли участь в урочистому відкритті та освяченні пам’ятної дошки Патріархові Української автокефальної православної церкви Мстиславу, в миру Степанові Івановичу Скрипнику (1898–1993), племінникові Голови Директорії УНР Симона Петлюри, з нагоди 120-ліття від дня його народження та 25-ліття від часу смерті, який в 1920–1921 рр. мешкав у своєї дружини Іванни Вітковицької в будинку на вул. Липовій, ч. 82 (нині Тараса Шевченка). Меморіальна дошка встановлена якраз на будівлі, в якій зараз знаходиться відділення дошкільної освіти коледжу. У час, коли у Станиславові (саме так тоді називався Івано-Франківськ) перебував Степан Скрипник, у цій споруді містилася Селянська бурса, а також приватна жіноча гімназія Українського педагогічного товариства «Рідна школа». Метою навчального закладу було готувати дівчат до вищих університетських студій та виховувати в релігійно-патріотичному дусі. Ще раніше цей будинок належав товариству «Просвіта», якому 8 грудня 2018 р. виповниться 150.
Пам’ятна дошка Кир Мстиславові встановлена в рамках проекту «Івано-Франківськ – місто героїв». Її урочисто відкрили Патріарх Київський УАПЦ Макарій та міський голова Руслан Марцінків.