Сміх продовжує життя!

З нагоди Міжнародного дня сміху нещодавно у відділенні дошкільної освіти відбувся захід «Студент – це професія» у формі КВК. У ньому взяли участь студенти груп ДО-12 і ДО-13. Дійство організовувалось для того, аби розбавити сірі будні кольоровими барвами сміху, позитиву та радості.
Тепер трішки про захід: він складався з трьох конкурсів. Першим із них було представлення команд груп ДО-12 «М’ясорубка гумору» та ДО-13 «Бідний голодний студент», під час якого були інсценізовані по три мініатюри. Другий конкурс називався «Показ талантів», у ході якого демонструвались пародії на відомих співаків, зокрема Олега Винника, Михайла Поплавського та інших. Третім конкурсом був кумедний танець.
Результатом проведеного КВК стали усмішки та позитивні емоції у глядачів та усвідомлення того, що ми самі робимо життя веселішим. Організатори заходу бажають усім більше усміхатись, знаходити щось радісне у всьому та просто радіти життю!!!

Підготувала студентка групи ДО-12 Лідія Скрипник