«Міс-першокурсниця 2018»

29 березня в Івано-Франківському коледжі ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» пройшло феєричне свято краси і грації «Міс-першокурсниця 2018»
У конкурсі взяли участь 13 неймовірно красивих дівчат. Під час першого дефіле конкурсантки всім довели, що ВИШИВАНКА – це стильно, після чого кожна учасниця представила себе.
У другому дефіле дівчата продемонстрували власні моделі суконь ,що були за декоровані квітами з якими конкурсантки себе асоціюють.

Наші красуні, заставили весь зал аплодувати. Наступний конкурс – інтелектуальний. Дівчатам довелось давати відповіді на цікаві запитання…Наприклад: Що змушує тебе посміхатися? Які вчинки роблять людину красивою ? Яка у вас стратегія вибору хлопців?
Найскладнішим етапом для учасниць став творчий конкурс, у якому вони показали всі свої вміння, захоплення і таланти. Незабутнім був останній вихід!!! Конкурсантки з’явились на сцені у розкішних вечірніх сукнях і цим ще раз підтвердили, що вони всі варті перемоги. Але це ж конкурс, тому суддям і глядачам довелося зробити вибір.
Головною інтригою вечора було нагородження…
Титул було розподілено таким чином : «Міс харизматичність» – №1 Софія; «Міс усмішка» – №3 Анна; «Міс ніжність» – №4 Вероніка; « Міс інтелект» – №7 Соломія ;«Міс грація» – № 6 Олександра;«Міс загадковість» – №5 Софія; «Міс артистичність» – № 10 Андріана ; «Міс чарівність» – №2 Олеся ; «Міс романтичність» – №8 Ольга; «Міс аристократичність » – № 11 Христина.
Найбільше вразили три учасниці . Конкурсантка під №12 Роксолана отримала дві стрічки «Міс талант» та «Міс привабливість» ,а стрічку «Міс глядацьких симпатій» отримала учасниця під № 13 Анастасія.
Корону і звання «Міс-першокурсниця 2018» здобула студентка групи ПО-12, учасниця під № 9 – Анна Шевчук.