Дошкільна освіта

Результати проходження виробничої практики «Пробна» ДО-41

Результати проходження виробничої практики «Пробна» ЗДО 29 ДО-42

Результати проходження виробничої практики «Пробна» ЗДО 3 ДО-42

Результати проходження виробничої практики «Пробна» ЗДО 31 ДО-43

Результати проходження виробничої практики «Пробна» ЗДО 37 ДО-43

Результати проїодження виробничої практики “Пробна” ЗДО 10 ДО-43

Результати проходження виробничої практики «Пробна» ЗДО 10 ДО-44

Результати проходження виробничої практики «Пробна» ЗДО 33 ДО-44

Результати проходження виробничої практики “Пробна” ДО-44

 

 

ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ ПРАКТИКИ

Практика в дошкільних навчальних закладах:

ДНЗ ДУДАРИК
ДНЗ ЗЕРНЯТКО
ДНЗ КВIТКА КАРПАТ
ДНЗ КОБЗАРИК
ДНЗ РОСИНКА

Звіт про педагогічну практику студентів ІІІ курсу спеціальності 012 «Дошкільна освіта»

Перша навчальна практика «Введення у спеціальність» для студентів ІІ курсу завжди насичена враженнями про дошкільні заклади з якими вони ознайомилюються. Реалізація змісту та завдань практики цьогоріч відбувалася дистанційно з залученням сайтів, соціальних мереж ЗДО (бази практики).

Практикантки мали змогу ознайомитися із закладом дошкільної освіти, з нормативно-правовою документацією дошкільної освіти; рекомендаціями про організацію роботи закладів дошкільної освіти в умовах адаптивного карантину; посадовою інструкцією вихователя; розвивальним середовищем (предметно-ігровим); комплектуванням груп; специфікою організації освітнього  процесу в різних вікових групах. Студентки поглибили та закріпили первинні знання, засвоєні під час вивчення навчальних дисциплін «Вступ до спеціальності», «Дошкільна педагогіка».

Другою сходинкою до професії вихователя для студентів ІІІ курсу є навчальна практика під назвою «Помічник вихователя  групах дітей раннього та дошкільного віку. Вона проводилася з метою формування у студентів інтересу до майбутньої професії педагога, вміння спостерігати та аналізувати педагогічний процес у групах дітей раннього та молодшого дошкільного віку в режимі онлайн, визначати його своєрідність та освітню ефективність. За змістом виконання завдань у практиканток сформувалося вміння вести записи спостережень-аналізу відео фрагментів освітньої діяльності педагогів, опрацьовувати й узагальнювати одержану в ході спостережень інформацію.

Платформи Google Meet, Zoom мають обмежені можливості в якісному перегляді та аналізі проведення практичних відпрацювань (дидактичних та пальчикових ігор). Тому  для обміну онлайн ресурсами та аналізу онлайн ігор-занять було запропоновано студентам вступити у вже  створену Фейсбук спільноту «Знаю-практикую».