Туризм

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНІ МАТЕРІАЛИ

Наскрізна програма з навчальної, технологічної та виробничої практики для студентів за спеціальністю 242 «Туризм»

Наскрізна програма практики за спеціальністю 242 «Туризм»

Щоденник практики для студентів спеціальностей 241 «Готельно-ресторанне обслуговування» та 242 «Туризм»

ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ ПРАКТИКИ

Навчальна практика з навчальної дисципліни «Організація та технологія обслуговування в готелях» та «Технологія і організація туристичного обслуговування»

Виробнича практика студентів 3 курсу спеціальності “Туристичне обслуговування”

Виробнича практика у майбутніх фахівців з туризму

У переддень Новорічних свят, підсумовуючи здобуті знання та практичні навики, студенти 3-го курсу спеціальності «Туризм» нашого коледжу представили результати виробничої практики. Захист матеріалів практики відбувся в онлайн-форматі, де студенти мали можливість презентувати власно розроблені тури, підготувавши технологічну документацію до них. Тури були цікаві, насичені різними туристичними послугами і розвагами. У рамках практики під керівництвом викладача Елли Михайлівни Вольвин студентами також було спроектовано і апробовано інфо-тур «Буковель-лижний курорт України».

Захист матеріалів навчальної практики на спеціальності «Туризм»

28 грудня 2020 року в Івано-Франківському фаховому коледжі на другому курсі за спеціальністю «Туризм» проведено захист навчальної практики. Навчальна практика відбувалася в онлайн-форматі з 21по 27 грудня 2020 року на базі туристичної агенції «Сузір’я» (м.Івано-Франківськ). Студенти на захист практики підготували цікаві презентації про курорти України і світу. У своїх проектах подали комплексну оцінку і аналіз курортів, їх  рекреаційні особливості, особливості пам’яток культури і архітектури, проаналізували туристичні послуги і розваги, які декларують на цих курортах.

Презентаційна робота Микитин Д.

Візитна картка Єгипет