8 червня 2023 року відбулась настановча нарада щодо організації та проведення навчальної практики студентами IІ курсу  юридичного відділення ,спеціальності «Право». Зі вступним словом виступила заступник директора з навчально-виробничої роботи Марта Ярославівна Чупровська, котра ознайомила студентів із наказами щодо організації та проведення практики, здійснила розподіл студентів по базах практики, термінами проходження практики, положенням про практику. Цьогоріч … Читати далі Настановча нарада з організації та проведення навчальної практики студентами IІ курсу  юридичного відділення ,спеціальності «Право».