Виставка–мотивація « Чи можна навчитися малювати онлайн?»

Під такою назвою відбулася виставка робіт Ольги Бесащук – випускниці спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Івано-Франківського фахового коледжу, на сьогоднішній день студентки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (Інститут мистецтв, кафедра образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та дизайну).

Студенти та викладачі спеціальності «Готельно-ресторанна справа» відвідали чудову виставку та привітали Ольгу з її творчим дебютом. З вітальним словом виспупив Завідувач навчально-методичним кабінетом Василь Іванович Глушко, відзначив талант юної студентки, подякував за прекрасну виставку та цікаві роботи. Дана виставка є прикладом  для всіх,   прикладом  того, що навіть у важкий воєнний стан можна працювати й допомагати нашим військовим.

Метою виставки студентки Ольги стало є збір коштів на тепловізор для спецпідрозділу Харківської поліції особливого призначення, що дислокується на Бахмутському напрямку.

Щиро дякуємо, Олю, за підтримку ЗСУ !

Разом наближаємо нашу Перемогу!