Початок сезону практики на спеціальності «Туризм»

21 листопада 2022 року студенти спеціальності «Туризм» розпочали сезон практики. Початок був традиційний: інструктаж і настановча нарада для студентів-практикантів, в якій взяли участь Чупровська М.Я.- заступник директора з навчально-виробничої роботи коледжу та Вольвин Е.М.- керівник практики від коледжу. В своїх настановчих промовах вони наголосили на важливості виробничої практики в навчально-освітньому процесі студентів, особливо якщо студенти – випускники і незабаром поповнять ряди фахівців сфери обслуговування.

Практика – це найцікавіший та найпродуктивніший етап навчання, адже саме зараз можна застосувати всі свої теоретичні знання в практичному прояві. Цьогоріч, незважаючи на складні умови війни, виробнича практика проходить на різних туристичних підприємствах. Це – туристичні агенції, ресторани, готелі та історико-краєзнавчий заповідник. На всіх базах практики студентів  привітно зустріли, ознайомили з внутрішньою структурою підприємства і графіками відвідувань на весь період. Впевнені, що шість тижнів роботи в ролі практикантів будуть продуктивними і насиченими з точки зору професійного зростання фахівців туристичного обслуговування, обміном досвідом і набуттям нових компетенцій. Віримо, що важкі часи закінчаться, небо очиститься від російської нечисті, і наші студенти будуть нести в світ атмосферу українського сервісу і комфорту!

Разом до перемоги!