Профорієнтаційний захід «МІЙ ВИБІР-МОЄ МАЙБУТНЄ»

Проблема вибору професії для молоді завжди була актуальною і є на часі  в сучасних умовах, в умовах війни. Яку професію обрати – одне з головних завдань у житті кожної людини.

23 вересня 2022 р. викладачка коледжу, професорка Оксана Цюняк мала нагоду поспілкуватися із випускниками Княгиницького ліцею Рогатинської міської ради Івано-Франківської області про вибір майбутньої професії.  Зустріч розпочали із вшанування хвилиною мовчання світлої пам’яті воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України та мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Учні 9 класу з цікавістю слухали інформацію про Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника; переглянути відеозвернення доктора політичних наук, професора, ректора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігоря Цепенди; дізналися про умови вступу до Івано-Франківського фахового коледжу, особливості організації освітнього процесу в умовах змішаного навчання, студентське дозвілля тощо.

Приємною була зустріч із вчителями початкових класів (Грицишин Л.Б., Цимбалісті О.М., Баланді С.С., Шпирці О.П.) Княгиницького ліцею Рогатинської міської ради. Під час зустрічі обговорили проблеми організації освітнього процесу в умовах війни. Учителі висловили міркування щодо створення безпечних умов навчання здобувачів освіти у ліцеї, актуалізували проблему особистої безпеки вчителя та учнів під час війни, проаналізувавши критерії безпеки та їх втілення у реаліях сьогодення.  Оксана Петрівна взяла участь у ранковій зустрічі з першокласниками (вчитель Баланда С.С.), організованій Перепічкою Мар’яною, студенткою третього курсу групи ПО-32 Івано-Франківського фахового коледжу, котра проходить виробничо-педагогічну практику у Княгиницькому ліцеї, а також із захопленням оглянула виставку творчих робіт учнів ліцею, виконаних під керівництвом вчителя трудового навчання Грицишина П.С.