ЗАХИСТ ПРАКТИКИ З ДОДАТКОВОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ «ЛОГОПЕДІЯ»

27.05.2022р. відбулась звітна конференція виробничої практики з додаткової кваліфікації «Логопедія».

І студентам( ДОл-41,ДОл-42, ДОл-43-44), і викладачам (Трохимчук М.О., Салига І.М., Скавінська Л.М.) вдалося використати і сприйняти складні виклики сьогодення, як можливість самовдосконалення, самоосвіти, оволодіння новими навичками застосування інформаційно-комп’ютерних технологій в роботі з дітьми з мовленнєвими порушеннями.

В умовах дистанційного навчання студенти готові до обстеження, корекції та профілактики мовлення  дітей дошкільного віку. Адже для того, щоб онлайн заняття  логопеда були цікавими і результативними, потрібно докласти чималих зусиль і часу.

Відеоогляди методичних посібників, інтерактивні відеопрезентації конспектів занять, відеопрезентації логоритмічних вправ, інформаційно-просвітницькі матеріали для батьків і педагогів – це результат клопіткої праці, що був представлений студентами.

Впевнені, що наші діти, поринувши в світ ігор-занять, що були запропоновані, випромінюватимуть радість, захоплення, зацікавленість, отримають море позитивних емоцій.

Разом до перемоги! Все буде Україна!