Захист навчальної практики на спеціальності «Туризм»

30 грудня 2021 року у студентів другого курсу спеціальності «Туризм» відбувся захист навчальної практики. Основним завданням практики було ознайомитися із структурою туристичного підприємства та формами організації обслуговування туриста. У результаті проходження практики студенти набули компетенцій узагальнення і систематизації інформації про туристичне підприємство, навчилися позиціонувати його на туристичному ринку. Також ознайомилися із системами онлайн бронювання в туризмі.

Всі студенти проявили креативність і новизну в оформленні пропозиції для туриста, використовуючи презентацію курорту у формі відеосюжету. Черговий раз доводячи, що креативність і сучасні форми подачі інформації -запорука професіоналізму сучасного фахівця туризму!