Захист виробничої практики на 3-му курсі спеціальності «Туризм»

30 грудня 2021 року у студентів третього курсу спеціальності «Туризм» відбувся захист виробничої практики. Метою даної практики були визначені завдання, які полягали у засвоєнні сучасних технологій виробництва та формування практичних навичок у виробничих умовах. Всі студенти-практиканти ознайомилися із формами організації праці структурних підрозділів туристичних підприємств, а також підприємств готельно-ресторанного сектору. Мали можливість виконувати обов’язки персоналу туристичного підприємства і його підрозділів. Важливою складовою виробничої практики є проєктування вітчизняного туристичного продукту і підбір туристичних локацій, а також реклама локацій у формі відеосюжету для соціальних платформ. Адже реклама в туризмі – основна складова успішного просування і популяризації туристичних послуг!