Захист навчальної практики студентів 2-го курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

30 грудня 2021 року в Івано-Франківському фаховому коледжі на ІІ курсі за спеціальністю «Готельно-ресторанна справа» проведено захист навчальної практики. Зі вступним словом виступила заступник директора з навчально-виробничої роботи Марта Ярославівна Чупровська, яка побажала студентам вдалого захисту та високих результатів, передавши слово керівнику-методисту від коледжу. Керівник практики Наталія Миколаївна Максим’юк привітала другокурсників з успішним завершенням їхньої першої практики, під час якої кожен студент закріпив теоретичні знання і сформував певні професійні компетенції.

Навчальна практика відбувалася в онлайн-форматі з 27 по 30 грудня 2021 року на базі готельно-ресторанного комплексу «Верховель» (с-ще Верховина). У підсумку студенти підготували на захист навчальної практики загальний звіт-презентацію, де детально охарактеризували базу практики. У своїй презентації описали роботу готелю, її номерний фонд, основні та додаткові послуги.

Звіт навч.практики