Вітаємо з Всесвітнім днем туризму!

День туризму в Україні почали відзначати 27 вересня 1998 року, після підписання відповідного указу «Про День туризму», з метою підтримки ініціативи Державного комітету України по туризму. Таким чином, це професійне свято отримало в Україні офіційний статус. Із прийняттям Верховною Радою України «Закону про туризм» (1995) розпочався новий етап відродження та розвитку українського туризму. Сьогодні ж туризм розглядають як одну з найперспективніших і пріоритетних галузей економіки України. Також Україна посіла гідне місце в світовій туристичній індустрії. Адже вона має вигідне географічне і геополітичне розташування, достатньо розвинену транспортну інфраструктуру, володіє значними природно-рекреаційними і історико-культурними ресурсами, але найбільшим багатством залишається гостинний народ! Забезпечити належну віддачу від цього потужного потенціалу можна лише за умови чіткої організації туристичної діяльності і професійного потенціалу працівників туристичної сфери. Саме ці фактори довели феномен туризму, який розвивається і в кризові періоди, і в період розквіту туристичної галузі. Стало зрозуміло, що ніякі негативні процеси цивилізації не зупинять бажання людей пізнавати світ, вивчати культуру інших країн, народів чи просто подорожувати. Туризм, як і подорожі, – вічний!
Колектив викладачів та студентів спеціальності «Туризм» нашого коледжу вітають всіх причетних та приймають вітання з нагоди професійного свята!