Знайомство з базами практики студентів спеціальності «Туризм»

20 вересня 2021 року під керівництвом голови циклової комісії професійної та практичної підготовки Елли Михайлівни Вольвин відбулося знайомство студентів третього курсу спеціальності «Туризм» з туристичним підприємством ТзОВ «Фірма «Надія», який є базою практики нашого коледжу. Туристичне підприємство такого рівня – одне з найкращих в Україні і Європі, що засвідчує факт нагороди – найкращий бізнес готель Європи 3* у 2021 році. Тому проходження виробничої практики в цій компанії дуже повчальне в теоретичному і практичному сенсі. Студентам показали інфраструктуру підприємства, його структурні підрозділи (туристична фірма, ресторан, магазин «Делікатес»).Під час зустрічі студенти побачили номерний фонд готелю, зали ресторанів, конференц-зали, виробничі цехи (ковбасний та кондитерський). Мали можливість зробити дегустацію «смаколиками» ковбасного цеху. Як результат, багато вражень, емоцій і бажання повернутися в новій ролі – професійного працівника компанії ТзОВ «Фірма «Надія».