У «дошкільників» розпочалася «Пробна» практика

Нещодавно відбулася інструктивно-методична нарада щодо організації виробничої практики «Пробна» для студентів 4 курсу спеціальності «Дошкільна освіта» у форматі онлайн. Заступник директора з навчально-виробничої роботи М.Я.Чупровська ознайомила  присутніх з наказом щодо проведення виробничої практики. Голова циклової комісії викладачів професійно-практичної підготовки спеціальності «Дошкільна освіта» О.Д.Селепій презентувала методичні рекомендації щодо ефективного проходження практики.  Відрадно, що всі матеріали надіслані студентам та керівникам-методистам практики від коледжу. Зазначено, що методичні рекомендації щодо проведення різних видів практики розміщені на сайті коледжу в рубриці Навчальний процес (закладка Практика) і на сторінці циклової комісії спеціальності «Дошкільна освіта» в рубриці Практика, що допоможе в роботі як студентам так і керівникам-методистам.