День юриста в Юридичному відділенні коледжу!

«Юристи приречені на нудотну роботу та невеселе навчання. Рішення прийнято та оскарженню не підлягає!» СТОП!!! Попередня фраза ще й як підлягає оскарженню і не в одній судовій інстанції! Бꞌємося в груди кулаками та офіційно стверджуємо, що то все побрехеньки та наклепи!

8 жовтня відзначаємо професійне свято – День юриста. Цьогоріч – не виняток! Викладачі юридичного відділення цієї осінньої днини з посмішками на вустах вітали та приймали вітання, давали щирі поради, тішилися та заряджали космічним зарядом мотивації. Зібравшись у просторій аудиторії, студенти мали змогу послухати та надихнутися цікавими юридичними (і не тільки!) фактами. Щооооооооооооо? Заробіток успішного адвоката становить неземну суму, яка вимірюється доларами з пꞌятьма нуликами? Сучасне право запозичене ще з часів Римської імперії? Слова Цицерона актуальні до сьогодні? Тварини вважалися злочинцями та підлягали кримінальній відповідальності? Юрист віртуального права – вигадка чи реальність?

Вирок оскаржено! Апеляцію подано! Юристів виправдано! Юристи вміють цікаво та з користю святкувати! Ще й як вміють:)

Анастасія Гуляй, студентка групи ПР-42