Вічно житиме пам’ять про Героїв Небесної Сотні!

20 лютого 2019 р. студенти групи ПМ-41 Івано-Франківського коледжу разом з викладачами взяли участь у заходах зі вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Найперше біля Обеліску, присвяченому студентам і викладачам, які загинули у боротьбі за незалежність України, на території Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулося віче на пошану Героїв Небесної Сотні, серед яких студент університету – Роман Гурик. На ньому зі словами про майбутнє та про українську молодь виступив ректор університету Ігор Цепенда, студентка філософського факультету, дідусь Романа Гурика, який згадав про похорони свого внука.

Після завершення церемонії всі учасники вирушили пішою ходою до Меморіального скверу, де вже проходив загальноміський віче-реквієм біля могили Героя Небесної Сотні Романа Гурика. Тут була відслужена панахида, мали промови Івано-Франківський міський голова, ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, родичі Р. Гурика.

Ці заходи дозволили студентам зрозуміти одну річ, що Україна – це насамперед держава, де можуть відбуватися позитивні зміни, але варто їх починати із самих себе.

Ярина Ракушинець, студентка-практикантка ІV курсу спеціальності «Політологія» факультету історії, політології і міжнародних відносин ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»