Благодійна акція

До Дня святого Валентина, 14 лютого такого чудового свята любові, щирості добра студенти–дизайнери нашого коледжу разом із викладачами І.В.Стребковою, О.В.Сорокою, В.М.Лотоцькою, І.В.Чмелик організували акцію для підтримки дівчинки з інвалідністю – Даринки. Напередодні, створивши своїми руками багато різних сувенірів та смаколиків, ми виставили їх на благодійному ярмарку, який проходив у нашому коледжі. На частину зібраних коштів ми купили для Даринки подарунки, а решту віддали на медичну допомогу дівчинці, яка їй надзвичайно необхідна, оскільки у Даринки ДЦП, вона нещодавно витримала всі складні операції, а зараз проходить реабілітацію. Цій дівчинці 14років, вона дуже комунікабельна та позитивна. Даринка любить співати, читати вірші та усміхатися. Незважаючи на не легку долю, усмішка невід’ємна частинка її душі. Це сонечко зараз живе в інтернаті, але з нетерпінням чекає зустрічі зі своїми новими батьками, з якими вона от-от має зустрітися.

Після візиту в серці кожного загорівся якийсь незбагненний вогник, який підштовхує допомагати та робити цей світ хоч трішечки кращим, оскільки будь-яка хороша справа сприяє цьому та є дуже цінною. Хотілося б частіше організовувати такі благодійні акції та залучати до них все більше і більше сердець.

Студентка першого курсу ІринаГаліпчак