Брейн-ринг «Права людини»

У рамках відзначення Всеукраїнського тижня права студенти Юридичного відділення Івано-Франківського коледжу взяли участь в тематичному брейн-ринзі «Права людини», який був організований  для учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Івано-Франківська та області, та відбувся на базі Навчально-наукового Юридичного інституту ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» за сприяння Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області. Питання, які обговорювалися на брейн-рингу, стосувалися Конституції України, Загальної декларацiї прав людини 1948 року та Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод 1950 року. Учасниками такого інтелектуального дійства стали представники 19-ти команд з різних навчальних закладів області. Наше відділення представляла команда І курсу спеціальності «Право» – «Носії закону» під керівництвом викладача Малиновської Ірини Володимирівни. За активну участь та гідне представлення нашого навчального закладу студенти були нагороджені почесними грамотами.