Першість коледжу з настільного тенісу серед дівчат

Студентки коледжу 26 листопада визначали між собою хто є сильнішим гравцем з настільного тенісу. Першість коледжу проводилась у спортивному комплексі «Олімп». До участі долучилось 10 студенток. Після підведення підсумків по двох утворених групах, визначилась четвірка фіналістів, а саме: Рибенчук Іванна, Бабинкова Юлія, Федюк Марія та Рубаняк Оксана. Впевнено, без єдиної поразки, досвідчена спортсменка Рибенчук Іванна (ДО-42) виграла змагання і вже 28 листопада буде захищати честь коледжу на обласній спартакіаді серед ВНЗ І, ІІ рівнів акредитації. На другу сходинку п’єдесталу піднялась Бабинкова Юлія (ПО-12), яка продемонструвала досить непогані навики гри в настільний теніс і тим самим заявила про себе, як про перспективну спортсменку для збірної коледжу. Замкнула трійку лідерів Федюк Марія (ПО-25).

Вітаємо переможців та призерів