Театр – це мистецтво відображати» (К. Станіславський)

16 листопада студенти Івано-Франківського коледжу   побували в Івано-Франківському академічному обласному театрі ляльок імені Марійки Підгірянки   на  V Всеукраїнському конкурсі молодих акторів імені Оксани Затварської.

Студенти мали змогу  переглядати конкурсну програму учасників, які з’їхалися з усієї країни, для того щоб популяризувати національний театр мистецтв, розвивати та збагачувати традиції  української культури, виявляти та підтримувати нові імена в середовищі молодих акторів України.

Представляли та оцінювали молоді таланти директор Інституту мистецтв Анатолій Грицан, директор Франківського драмтеатру Ростислав Держипільський, Богдан Струтинський, начальник управління культури, національностей та релігій івано-франківської обласної державної адмінстрації Володимир Федорак, донька Оксани Затварської Романна Затварська, Роман Братковський, директор лялькового театру.

Також слова підтримки та щирі побажання молодим акторам висловив ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Цепенда Ігор Євгенович.