Свято української молоді з митрополитом Андреєм на Святоюрській горі!

Уже традиційно, в день народження митрополита Андрея – 29 липня, у Львові відбулося Свято української молоді «Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер», на якому мала змогу побувати студентка Івано-Франківського коледжу спеціальності «Право» Анастасія Гуляй. Його організували Громадська Рада «Святий Юр», Центр національного виховання імені Андрея Шептицького УГКЦ, Всеукраїнська громадська організація «Союз українок», Національний університет «Львівська політехніка», Об’єднання ради директорів технікумів і коледжів Львівщини. Дійство розпочалось з Божественної літургії на прославу праведного митрополита Андрея. У програмі свята був і фестиваль української пісні «Голос Руси-України», і однойменна міжнародна наукова-практична конференція, у рамках якої успішно виступила Анастасія Гуляй з доповіддю, яка стосувалася, зокрема, правових аспектів природоохоронної діяльності Кир Андрея (науковий керівник – Богдан Володимирович Максимець). За підсумками участі у трьох попередніх етапах цієї конференції її науково-практична робота визнана найкращою. У ході Свята української молоді проводились іще спортивний фестиваль «Український дух, гарт і перемога», майстер-клас з іконопису, екскурсія Святоюрським комплексом.

Такими заходами можна об’єднувати молодь з усіх куточків нашої держави для кращого розуміння діяльності великого митрополита, що є надзвичайно актуальним в умовах сьогодення. Андрей Шептицький зближує нас і через призму усього свого життя показує, як втілювати духовність в українську національну ідею. Нехай його крилате повчання, – «Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну», – буде дороговказом для кожного українця!