В добру путь випускники 2018 року!!!

Нещодавно у коледжі відбулося особливе свято, у якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії. Це свято зібрало разом нашу дружню родину: студентів, викладачів, батьків. Це випускний!!!

Навчання в коледжі – найкращі роки юності. Та, де б не були випускники, завжди в пам’яті залишуться спогади про коледж, де кожного дня зустрічали викладачі, допомагали у хвилини сумнівів, де відповідальність за них ніс директор.

Ось та мить, задля якої студенти недоспали багато ночей і пропустили безліч вечірок. А саме та хвилина, якої чекали 4, здавалось би, довгих, але, як тепер зрозуміли, швидкоплинних років. Це урочисте вручення дипломів.

Життя людині дається один раз. І жоден подих, жодне слово, жодну посмішку не змінити і не повторити, не пережити вдруге. Перегорнуто одну із сторінок юних літ…

Кожен із Вас, дорогі випускники, має свою найзаповітнішу мрію. Цінуйте її, боріться за неї, і нехай поруч з вами завжди будуть Віра, Надія і Любов.

В добру путь випускники 2018 року!!!