Свято української молоді «Велети українського духу: Маркіян Шашкевич,  Андрей Шептицький, Йосип Сліпий, Іван Павло ІІ, Любомир Гузар, …»

27 червня 2018 р. студентка Івано-Франківського коледжу другого курсу спеціальності «Право» Анастасія Гуляй мала змогу побувати у Львові на Святі української молоді «Велети українського духу: Маркіян Шашкевич, Андрей Шептицький, Йосип Сліпий, Іван Павло ІІ, Любомир Гузар, …». Найперше на базі Національного університету «Львівська політехніка» проходив третій тур однойменної науково-практичної конференції, організаторами якої стали Громадська Рада «Святий Юр», Центр національного виховання імені Андрея Шептицького УГКЦ, Всеукраїнська громадська організація «Союз українок», Національний університет «Львівська політехніка», Об’єднання ради директорів технікумів і коледжів Львівщини. У конференції взяла участь студентська та учнівська молодь з різних міст України. На ній успішно виступила Анастасія Гуляй з доповіддю, яка стосувалася, зокрема, правових аспектів природоохоронної діяльності Кир Андрея (науковий керівник – Богдан Володимирович Максимець). У ході Свята української молоді відбулися ще фестиваль української пісні «Голос Руси-України», виставка народної творчості «Таланти твої, Русь-Україно», екскурсія Святоюрським комплексом.